Drobné cicavce: Chov králika
19:34
Podcast: Starajme sa

Drobné cicavce: Chov králika

01.07.2021

Hosť: Kamila Červeňáková - nadšenkyňa pre chov králikov

Králik je často chovaným domácim maznáčikom, ktorý si získal srdcia mnohých začínajúcich či skúsenejších chovateľov. Králiky sú zvedavé, aktívne a pri dobrej starostlivosti nám môžu robiť spoločnosť nezriedka 10 rokov. Skôr, ako si  však králiky zaobstaráme, mali by sme si dobre premyslieť zopár vecí a  oboznámiť sa s jeho spôsobom chovu. Na čo treba myslieť a čo budeme potrebovať aj o tom sa dnes budeme rozprávať s našou dnešnou hostkou Kamilou.

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.