Špeciál: Život Nigela Marvena
30:59
Podcast: Starajme sa

Špeciál: Život Nigela Marvena

30.09.2021

hosť: Nigel Marven - populárny britský televízny producent, autor, prírodovedec a ochranár a Milan Oselský - herpetológ, odborný garant Super zoo pre teraristiku a dnes aj moderátor Tento podcast je v anglickom jazyku. Preložený podcast si môžete pozrieť na youtube:  https://youtu.be/du81nLealBc

Nigel Marven spopularizoval a priblížil život voľne žijúcich zvierat v prírode a nutnosť jej ochrany širokej verejnosti. A nie len to! Prostredníctvom série televíznych dokumentov nám ponúkol možnosť nazrieť na život na našej planéte pred dávnymi dobami. Sme radi že, prijal pozvanie herpetológa Milana Oselského, mohli sme ho privítať u nás na Slovensku a tiež v našom podcaste. 

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.