Mačky: Zaujímavosti zo sveta mačiek
27:08
Podcast: Starajme sa

Mačky: Zaujímavosti zo sveta mačiek

21.10.2021

Hosť: Romana Vršková - nadšenkyňa pre chovateľstvo Mačky sú s nami už tisíce rokov, o tom či sú alebo nie sú úplne domestikované samozrejme môžeme polemizovať, faktom však je, že nás sprevádzali dlhú časť našej histórie. Boli božstvom, no tiež údajnými pomocníčkami diabla. Vďaka svojim zmyslom sú perfektnými lovcami. No a v dnešnej časti sme si s Romanou pre vás pripravili zopár zaujímavostí, ktoré ste možno o vašich gaučových tigroch ani netušili.  V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.