Psy: Výchova a výcvik psov
43:10
Podcast: Starajme sa

Psy: Výchova a výcvik psov

24.03.2021

Hosť: Juraj Ferko, Problemdog-coach, zakladateľ Kynologického klubu DOGGIE a Výcvikovej školy DOGGIE  „ku mne“, „zostaň“, „sadni“... základné povely, s ktorými sa často popasuje nejeden psíčkar. Výchova a vedenie psa však začína oveľa skôr, ako učenie samotných povelov. Je ovplyvňovaná a ovplyvní mnohé v spolužití s človekom. Na túto tému prijal pozvanie jeden z popredných inštruktorov výcviku psov na Slovensku Juraj Ferko. Tak čo, ako ste na tom s výchovou Vášho štvornohého parťáka?

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov. Nájdete nás aj na adrese: www.starajmesa.sk

 

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.