Teraristika: Chov bezstavovcov
36:01
Podcast: Starajme sa

Teraristika: Chov bezstavovcov

17.06.2021

Hosť: Adrián Purkart, entomológ a chovateľ Mravce, pavúky, škorpióny, pakobylky, mnohonôžky a mnohé iné, obrovská skupina živočíchov, ktoré v skratke môžeme zaradiť do skupiny bezstavovcov a neraz sú označované aj slovíčkom "háveď" (samozrejme v tom dobrom slova zmysle :)). V dnešnom podcaste sa s Adriánom, zanieteným entomológom a skúseným chovateľom porozprávame o najobľúbenejších druhoch chovaných bezstavovov. Príjemné počúvanie ;) V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.