Psy: Aktivita a pohyb psov
33:54
Podcast: Starajme sa

Psy: Aktivita a pohyb psov

04.02.2021

Hosť: Michaela Bacílková, kynológ a výcvikový špecialista

Pohyb je nenahraditeľná súčasť života každého psa, udržuje ho v kondícii, ale tiež priaznivo vplýva na jeho psychickú pohodu a čo si budeme vravieť, aj na fyzičku a pohodu psíčkara. S Miškou si preberieme základné veci, na ktoré by sme mali klásť dôraz pri venčení a prechádzkach s našim štvornohým parťákom, v krátkosti si priblížime cvičáky a rovnako sa zameriame na najčastejšie aktivity a športy, ktorým sa môžeme venovať spoločne s naším psom.

Nájdete nás aj na adrese: www.starajmesa.sk

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.