Mačky: Správanie mačiek
41:10
Podcast: Starajme sa

Mačky: Správanie mačiek

02.09.2021

Hosť: MVDr. Klára Rovinská

CatVet - prvá mačacia klinika na Slovensku, autorka Kocurzlocur.sk

Mačky sú unikátne bytosti, čo rovnako platí pre ich povahu. Nie je možné ich úplne skrotiť ani vycvičiť a niekedy nám vedia spraviť vrásky na čele a škrabance na rukách. S akým najčastejším nežiaducim správaním sa môžeme stretnúť, prečo to vlastne mačky robia a ako to vyriešiť? V dnešnom podcaste si preberieme, čo robiť, ak máte doma túto gaučovú šelmičku.

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.