Drobné cicavce: Časté otázky pri chove králikov
30:45
Podcast: Starajme sa

Drobné cicavce: Časté otázky pri chove králikov

05.08.2021

hosť: Mary - hobby chovateľka králikov Mať doma králika je jednoduchá vec, ale vedieť sa o neho správne postarať je výzva, ktorá so sebou prináša zodpovedanie nejednej otázky. V dnešnom podcaste nám Mary porozpráva o situáciách a problémoch, s ktorými sa môže chovateľ týchto milých ušiakov stretnúť a samozrejme, ako ich riešiť.

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.