Drobné cicavce: Chov potkanov
25:31
Podcast: Starajme sa

Drobné cicavce: Chov potkanov

11.11.2021

hosť: Adéla Máčiková - posudzovateľka a poradkynňa chovu potkanov v Českej republike Potkany by sme už mohli nazvať bežne chovanými druhmi drobných cicavcov. Vynikajú svojou inteligenciou a tiež schopnosťou ochočiť sa. Ako každé jedno zviera aj oni majú nároky pre život, ktoré by sme im ako zodpovední chovatelia mali poskytnúť. No a o tom, čo tento obľúbený hlodavec potrebuje k svojmu životu a na čo je dôležité dávať pozor sa s nami prišla podeliť naša dnešná hostka Adela Máčiková.

V podcaste Starajme sa vám spolu s hosťami prinesieme zaujímavé témy zo sveta chovateľstva. Na svoje si prídu naozaj všetci, od psíčkarov až po akvaristov.

Všetky časti a kopu ďalších informácií o zvieratkách nájdete na https://www.starajmesa.sk/​​​

Podcast Starajme sa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.