Chalani zo skupiny Gladiator spomínajú na svoje najkrajšie Vianoce
03:44

Chalani zo skupiny Gladiator spomínajú na svoje najkrajšie Vianoce

05.12.2019
Spevák Miko Hladký a bubeník Giorgio Babulic nám prišli porozprávať o tom, prečo si vybrali do kolekcie „Pre Ďuďa“ práve pesničku V piatok podvečer a zaspomínali si na svoje najkrajšie Vianoce.

Podcast Srdcovky s Julom Viršíkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.