MS v hokeji: Rozhovor s trénerom brankárov Jánom Lašákom

10.05.2019
Už dnes večer nastúpia v Košiciach naši hokejisti na svoj prvý zápas majstrovstiev sveta proti Američanom. Že bude fandiť celé Slovensko, je jasné. Že to bude ťažký zápas, je jasné tiež. Čo však do poslednej chvíle jasné nebolo, kto bude v našej bránke. Nikto to prezradiť nechcel. Hráči, brankári, ani tréneri. Bobríka mlčanlivosti držal pred Marekom Matušicom aj tréner našich brankárov Ján Lašák. Snaží sa niečo utajiť pred Američanmi? https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK