MS v hokeji: "Lááco Nagy!", skandovala Steel aréna, šťastný strelec mával manželke a deťom

18.05.2019
Laco Nagy oslávi 1.júna okrúhlu štyridsiatku, no stále má "iba" 39 rokov. Aj to mu však stačí na titul najstaršieho hráča svetového šampionátu. Majster sveta si v súboji proti Francúzom vyslúžil ovácie domácej Steel arény po góle, na ktorý mu ideálne prihral, vlastne "načapoval" Marko Daňo. Šťastný strelec zamával do hľadiska a puk si ešte neodložil. Verí, že nebol posledný v jeho kariére. Trvalo pár minút, kým sa Nagy dostal z ľadu - fanúšikovia ešte dlho po zápase skandovali jeho meno.

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK