MS v hokeji: Rozhovor s Martinom Marinčinom o góle, z ktorého sme sa tešili trikrát

12.05.2019
4:4. Tak sa mal skončiť v riadnom hracom čase zápas Slovenska s Fínskom. Dali sme síce iba dva góly, no celkovo sme zažili až štyri gólové radosti. Z peknej gólovej otočky Martina Marinčina sme sa tešili až trikrát a to je naozaj unikát. Najprv to bola spontánna radosť a po nej až dvojnásobné posudzovanie videa. Chvíľky poriadnych nervov vystriedali po oboch verdiktoch hlavného rozhodca ďalšie výbuchy radosti. Ako zápas i kurióznu situáciu videl náš obranca? https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK