MS v hokeji: Michal Dusík je česká komentátorská jednotka na slovenské zápasy

21.05.2019
Komentoval aj legendárne semifinále v roku 2012, keď sme v Helsinkách zdolali Čechov. Ako špecialista na Slovákov. Michal Dusík už dlhé roky komentuje na majstrovstvách sveta práve zápasy slovenských hokejistov. Jeho kolega a šéf Robert Záruba si obvykle nepustí české zápasy a ak hrá Slovensko v inej skupine, Michal už vie, že bude práve on "slovenskou jednotkou" v Českej televízii. Tak ako tento rok v Košiciach. Zo samotného mesta Michal Dusík zatiaľ veľa nevidel a chce to stihnúť na poslednú chvíľu. Ak práve nebude komentovať Slovákov. https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK