MS v hokeji: Tomáš Tatar pred prvým zápasom Slovenska s USA

10.05.2019
Hviezda bez hviezdnych manierov. To je prvé, čo mi zíde na um pri Tomášovi Tatarovi. Profesionál. Nikdy neodmietne fanúšika, či novinára. Ochotne sa pristaví, trpezlivo odpovedá a robiť s ním rozhovor je zážitok. Pôsobí uvoľnene a kamarátsky. Práve preto má veľa priaznivcov medzi hráčmi i fanúšikmi v zámorí aj u nás. Za sebou má životnú sezónu v NHL a pred sebou domáci šampionát. Pred prvým zápasom na turnaji proti Američanom sa so mnou ochotne porozprával aj o tom, čo bude počas šampionátu robiť vo voľnom čase. https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK