MS v hokeji: "Je ľahšie len hrať hokej ako robiť trénera," hovorí Handzuš pred zápasom s Francúzmi

17.05.2019
Patrí k našej zlatej hokejovej generácii. Aj striebornej. Michal Handzuš má z majstrovstiev sveta vo svojej zbierke zlatú a dve strieborné medaily. Bol jedným z lídrov nášho zatiaľ posledného veľkého úspechu, keď sme sa v roku 2012 v Helsinkách nečakane prebojovali až do finále. V Košiciach teraz zažíva šampionát po prvý raz z druhej strany - trénerskej. Ako radí hráčom v búrlivej atmosfére Steel arény, v ktorej nepočuť vlastného slova? https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK