MS v hokeji: Adam Liška dal s vykĺbeným prstom na ruke Kanade 2 góly!

14.05.2019
Náš najmladší bol proti Kanade najlepší. Ešte len 19-ročný útočník Adam Liška odohral životný zápas. Kanade strelil dva góly a potom sa bezmocne prizeral ako nám javorové listy dávajú sekundu pred koncom víťazný gól. Nepomohli ani jeho modlitby. Už vo svojom mladom veku patrí medzi najlepších hráčov v odoberaní puku súperom a ak bude takto pokračovať, má pred sebou veľkú budúcnosť. Zatiaľ najpríjemnejšie prekvapenie slovenského tímu na šampionáte sa volá Adam Liška. https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK