MS v hokeji: "Chýbala čerešňa na torte," hovorí Tomáš Tatar

22.05.2019
Za štvrťfinálovým stolom s ôsmimi stoličkami Slovensko sedieť nebude. Práve teraz, keď sa ide podávať torta. Fanúšikovia na ňu mali chuť, no napokon budú hodovať iní. Aspoň, že sa svojej oslavy dočkal Laco Nagy - tvrdí Tomáš Tatar, ktorý je presvedčený, že sme na ten postup tentoraz naozaj mali. https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK