MS v hokeji: Marián Studenič v rozhovore po zápase s USA

11.05.2019
Kto bol podľa vás proti Američanom našim najlepším hráčom? Správna odpoveď by asi mala byť že všetci, pretože sme favorita zdolali vďaka euforickému tímovému výkonu. To sedí. Ale čo keby ste mali určiť iba jedného? Po zápase vyhlásili za nášho najlepšieho hráča Matúša Sukeľa a bola to dobrá voľba. Mňa však najpríjemnejšie prekvapili mladíci - Studenič, Liška, Koch. Svojou bojovnosťou mi imponoval najmä Marián Studenič, ktorý po ľade doslova lietal, zrážal sa pred bránkami a "vyrobil" náš prvý gól. Pár okamihov po zápase bol Marián ešte plný emócií z úžasného zápasu. Nadšený, trochu unavený a poriadne hladný:) https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK