MS v hokeji: Patrik Koch - Záhorák na východe

15.05.2019
Viete ako to dopadne, keď príde Záhorák na východ? Toto nie je začiatok žiadneho vtipu, ale začiatok príbehu o tom, ako sa Patrik Koch dostal z Malaciek cez košický klub až do slovenskej reprezentácie. A v nej na domácom ľade ukazuje, že jeho trochu prekvapujúca nominácia bola úplne oprávnená. Ako nováčik perfektne zapadol medzi skúsených hráčov, ako Záhorák perfektne zapadol medzi východniarov. Čo hovorí Patrik na svoje doterajšie výkony počas majstrovstiev sveta? https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK