TDF: Zo Sagana si robia cyklisti srandu...

24.07.2019
Cyklisti imitujú Saganov hlas a robia si z necho srandu. V zákulisí Tour de France je teda celkom fajn nálada, ale na trati je to už horšie. Cyklistov čakajú poriadne horúčavy a kopcovitá etapa. https://www.expres.sk/187777/marek-matusica-na-tour-de-france-2019/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK