MS v hokeji: Uzdravený Hudáček: "Potreboval by som minimálne sto lístkov"

13.05.2019
Bol to netypický obrázok: Libor Hudáček v sedel v hľadisku Steel arény a ako správny fanúšik si okrem zápasu našich vychutnával aj klobásku. Úvod šampionátu zmeškal pre nepríjemnú chorobu, ktorej sa nie a nie zbaviť. Dnes sa konečne hlási do tímu a proti Kanade bude večer hrať. A na otázku, čo prinesie do tímu, odpovedá s typickým hudáčkovským humorom: "Pohodu!" https://www.expres.sk/181679/marek-matusica-na-ms-v-hokeji/

Podcast Športový podcast Mareka Matušicu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK