Športovec

Športovec

Podcast z dielne Rádia Expres & Denníka N pre všetkých, nielen športovcov. Športoví redaktori Denníka N so svojimi hosťami hovoria o vrcholovom športe, pohybe, zdraví, aj o tom, ako môže každý z nás začať športovať.

Podcast Športovec je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

36:12
  
11.01.2022

O Petre Vlhovej priamo zo Schladmingu: Bývalý tréner Magoni je už len súperom

O Petre Vlhovej priamo zo Schladmingu so športovým redaktorom Štefanom Buganom. Petra Vlhová má za sebou plodný týždeň a už dnes večer ju čakajú ďalšie preteky Svetového pohára. Za Mikaelou Shiffrinovou zaostáva už len 35 bodov. Keďže v slalome tento rok nevyhrala len raz, je jednou z favoritiek o M...
33:57
  
26.12.2021

Bránil Stamkosa, o rok už pracoval na pumpe: Chalani, myslite aj na školu

Prvá epizóda podcastu Športovec pripadla na čas, keď v Kanade odštartovali hokejové Majstrovstvá sveta do 20 rokov. Prvým hosťom je Milan Bališ - človek, ktorý bol pred 14-timi rokmi jednou z nádejí slovenského hokeja. Doplatil na zranenie kolena, ktoré mu zmenilo ďalšie profesijné smerovanie v živo...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.