Martin Joppa, parahokejista

14.02.2020
Patrí medzi „ampuťákov“ alebo tiež „kraťasov“. Takto vraj vyzerá interné/šatňové rozdelenie parahokejistov - podľa druhu postihnutia. Martin Joppa si už veľmi nepamätá, aké je to chodiť po svojich. Má 22 a už 15 rokov, vďaka opitému šoférovi, „kočárkuje“ na invalidnom vozíku. A napriek tomu žije svoj sen - hrá hokej, postúpil s tímom medzi svetovú elitu a bojuje o účasť na paralympiáde v Pekingu 2022.

Podcast Šport na kočárku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK