Opera SND | Špeciál: Rozhovor s umeleckým riaditeľom Opery SND Daliborom Jenisom
33:07

Opera SND | Špeciál: Rozhovor s umeleckým riaditeľom Opery SND Daliborom Jenisom

11.04.2021

Popredný operný spevák Dalibor Jenis priblíži v podcaste  cesty Opery SND z novej pozície umeleckého riaditeľa. Vovedie do zákuslia vyznamných európskych operných domov, popíše vzdelávanie mladého publika v zahraničí a dotkne sa aj rôznych režijných prístupov i postupov. Odhalí aj to, čo mu robí radosť, ak práve nespieva i zaužívané spevácke triky a zlepšováky. Na svetovú kariéru, náročnosť profesie riaditeľskej i speváckej, výzvy a obavy sa pýtala Miriam Kičiňová.

Réžia: Marek Mokoš  
Zvuková réžia, strih a zvuk: Patrik Pačes

Podcast SND – Sme Národné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.