Balet SND | Špeciál: Rozhovor s umeleckou riaditeľkou Baletu SND Ninou Polákovou
20:48

Balet SND | Špeciál: Rozhovor s umeleckou riaditeľkou Baletu SND Ninou Polákovou

04.04.2021

Dlhoročná sólistka Viedenskej štátnej opery Nina Poláková v špeciálnom podcaste hovorí o medzinárodných skúsenostiach, o rôznych  prístupoch choreografov, o rozdieloch medzi moderným a klasickým baletom i o kráse, krehkosti a bolesti tanca. Priblíži svoje vízie o smerovaní Baletu SND z pozície novej umeleckej riaditeľky. Zvedavým odhalí aj zákulisie života sólistu/ky v pandémii i mimo nej, od kuchyne až po cvičenie. Na smerovanie baletu, tanečnú estetiku i život profesionálnej tanečnice vo svete sa pýtala Miriam Kičiňová.

Réžia: Marek Mokoš  
Zvuková réžia, strih a zvuk: Patrik Pačes

Podcast SND – Sme Národné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.