Činohra SND | Špeciál: Rozhovor s členkou Činohry Štátneho divadla Košice Danou Košickou
22:03

Činohra SND | Špeciál: Rozhovor s členkou Činohry Štátneho divadla Košice Danou Košickou

25.04.2021

V podcaste špeciál Sme národné prinášame rozhovor s herečkou Danou Košickou. Dlhoročná členka Činohry Štátneho divadla Košice hovorí o živote medzi dvomi mestami i divadlami v Košiciach a v Bratislave, medzi svetmi divadla a televízie. Dozviete sa ako vníma divadlo v online priestore, či ako sa jej vstupuje do nových hereckých ansámblov napríklad pri skúšaní inscenácie Hriech/Její pastorkyňa v Činohre SND. Rozhovor o slobode, o otvorenosti mysle, o zmene divadelnej estetiky, ale i o rozdieloch divadelného a televízneho herectva viedla Miriam Kičiňová.

Réžia: Marek Mokoš  
Zvuková réžia, strih a zvuk: Patrik Pačes

Podcast SND – Sme Národné je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.