Mojmír Plavec - Ako úspešne založiť a prevádzkovať realitnú kanceláriu
09:20

Mojmír Plavec - Ako úspešne založiť a prevádzkovať realitnú kanceláriu

06.07.2020
Mnohí z vás investujú do nehnuteľností pretože majú jednoducho radi aktíva, ktorých sa môžu takpovediac dotknúť. Odtiaľ je už len krátka cesta k sprostredkovaniu kúpy či predaja nehnuteľností. Mojmír pomohol s rozbehom už stovkám úspešných realitných kancelárií.

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.