Financmasters - Finančné sprostredkovanie
12:44

Financmasters - Finančné sprostredkovanie

19.01.2021
Ak sledujete Smart Life už dlhšie asi viete, že som tento projekt rozbiehal aj preto, aby som ponúkol "bežným" ľuďom niečo ako protiváhu proti presile finančných poradcov, osobných bankárov a iných finančných guru. Skúsenosti mojich čitateľov s nimi neboli totiž veľmi lichotivé.. Preto sa možno čudujete, prečo vám teraz ponúkam rozhovor práve s finančnými sprostredkovateľmi. Odpoveď je veľmi jednoduchá. Tí správni vám totiž dokážu ušetriť kopu času a peňazí. Má to však dve podmienky - musíte nájsť sprostredkovateľov, ktorí sa vám ozaj budú snažiť pomôcť (o tom je toto video) a budete sa ich vedieť pýtať správne otázky (o tom je program Smart Life). Na tento rozhovor som sa veľmi tešil. Je o tom, v čom vám môžu finanční sprostredkovatelia pomôcť a koľko vás to vlastne bude stáť. Ale tento rozhovor je aj o biznise v oblasti finančného sprostredkovania. Ak teda riešite hypotéku a trávite tým kopec času, alebo ak vás bavia osobné financie a uvažujete, že by ste z toho chceli spraviť svoj biznis, potom je toto video práve pre vás. S Filipom a Ladislavom spolupracujem už vyše roka a mám na nich len dobré referencie. Preto ak ma požiadate o kontakt na dobrého finančného sprostredkovateľa, pravdepodobne vám dám kontakt na jedného z nich. Ich kontakty atď. nájdete na ich stránke financmaster.sk V rozhovore sme prebrali sme aj tieto otázky: 00:00:41 - Predstavenie Filip Pilka, Ladislav Ondruška 00:03:00 - Ako sa dostali k finančnému sprostredkovaniu 00:06:55 - Je finančné sprostredkovanie o tom, kto predá viac akciových investičných fondov a investičných životných poistiek dôchodcom? 00:09:40 - Ako viem či mi finančný sprostredkovateľ ponúka to, čo vyrieši môj problém alebo to, na čom on/ ona najviac zarobí? 00:12:00 - Ako nájsť dobrého finančného sprostredkovateľa? 00:14:25 - Mám záujem o hypotéku. Pôjdem do "mojej" banky, tá ma predsa pozná už mnoho rokov, a teda mi dá najlepšiu ponuku. Funguje to takto naozaj? 00:18:00 - Čo všetko vedia vybaviť finanční sprostredkovatelia za klienta? 00:19:25 - Životné poistenie - je dobrý plán prísť do jednej poisťovne, povedať im koľko môžem mesačne minúť na poistku a spoľahnúť sa, že mi dajú tú najlepšiu ponuku? 00:22:10 - Ako vie finančný sprostredkovateľ pomôcť pri žiadosti o vyplatenie plnenia z poistky? 00:23:35 - Kľúčová otázka - koľko ma bude táto služba stáť? 00:24:40 - Ak si ale vybavím daný produkt v banke/ poisťovni sám, nedostanem lepšiu cenu keďže banka nemusí platiť vašu províziu? 00:29:10 - Ako prebieha stretnutie s finančným sprostredkovateľom, ak chcem pomôcť s "peniazmi"? 00:31:45 - Čo všetko dokážete vybaviť "na diaľku" tj bez toho aby musel klient niekam prísť? 00:34:50 - Finančné sprostredkovanie ako biznis - ako to funguje? 00:37:50 - Ako môžem začať podnikať v oblasti finančného sprostredkovania? 00:40:35 - Aká je právna forma takéhoto podnikania? 00:45:58 - Dá sa to najprv vyskúšať, ak nie som ešte naplno presvedčený, že to chcem robiť na plný úväzok?

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.