Pracujte, podnikajte a investujte v súlade s MEGATRENDMI
10:51

Pracujte, podnikajte a investujte v súlade s MEGATRENDMI

22.06.2021
Megatrendy sú vývojové trendy, ktoré budú mať zásadný vplyv na našu budúcnosť a spôsob nášho života. Ak ich poznáte, viete si nastaviť svoju prácu, podnikanie a investovanie tak, aby ste tieto Megatrendy využili. Týmto spôsobom dokážete exponenciálne zrýchliť vašu kariéru, podnikanie či investovanie. Je to ako chytenie tej správnej vlny pri surfovaní. Ak ju chytíte, potom je vašou jedinou úlohou udržať sa na tejto vlne a všetko pôjde jednoducho. Ak však túto vlnu (megatrend) nezachytíte, potom vám ani váš nadľudský výkon neprinesie porovnateľné výsledky. Preto je dôležité poznať a hlavne aj využiť Megatrendy vo váš prospech. Vo videu hovorím aj o týchto témach: - Čo sú to Megatrendy a prečo sú dôležité - Alfa vs. Beta z pohľadu Megatrendov - Dá sa poraziť trh pomocou Megatrendov? - Megatrendy – základ - Megatrendy - detaily

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.