Ako zariadiť váš investičný byt
07:56

Ako zariadiť váš investičný byt

05.01.2021
Viacerí z vás ste mi na konzultáciách spomínali, že ste si rezervovali investičný byt v projekte, ktorý sa ešte len realizuje. A pravdepodobne budete musieť takúto nehnuteľnosť pred prenájmom zariadiť. Tu je postup ako som to realizoval ja pri mojich nehnuteľnostiach a na čo by ste si mali dať pri zariaďovaní pozor. Vo videu sa dozviete aj o tomto: - Predtým než začnete - spoznaj svojho zákazníka (nájomníka)​ - Fotky mojej nehnuteľnosti pred a po​ - Rozpočet​ na zariadenie - Logistika zariaďovania​ - Na čo sa pripraviť (reklamácie, problémy...)​ - Daňové aspekty

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.