Ako si stanoviť a dosiahnuť ciele
06:25

Ako si stanoviť a dosiahnuť ciele

25.02.2020
Úspešné stanovovanie a najmä dosahovanie cieľov je schopnosť, ktorá rozdeľuje ľudí na úspešných a neúspešných. Tak dôležitá schopnosť to je. Faktom však je, že väčšina ľudí sa túto schopnosť nikdy nenaučí. Škoda. Vy k nim ale patriť nebudete, pretože sa v tomto podcaste dozviete presný postup krokov ako nato.

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.