Ján Juríček - Ako na problémových nájomníkov
10:03

Ján Juríček - Ako na problémových nájomníkov

15.06.2021
Nájsť správneho nájomníka je absolútnym základom pri prenajímaní nehnuteľností. Ak spravíte v tomto kroku chybu, už len veľmi ťažko (a draho) ju môžete neskôr opraviť. Vašou prvoradou úlohou teda je eliminovať problémových nájomníkov PREDTÝM, ako im odovzdáte kľúče od vášho bytu. Ako? Na túto otázku nájdete odpoveď v novom videu s Jánom Juríčkom z blogu prenajimatelia.sk V rozhovore sme prebrali aj tieto otázky: - Ako si od začiatku budovať férový vzťah s nájomníkom - 5 typov problémových nájomníkov a ako na nich - Ako šetriť riziko neplatenia napr. pri študentovi - Ako overiť nájomníka pri prvom telefonickom rozhovore - Ako overiť nájomníka pri obhliadke - Ako overiť nájomníka po obhliadke - Akým nájomníkom sa rovno vyhnúť - Ako postupovať v prípade neplatenia - dohoda, súd... - Ako vymôcť od nájomníka nezaplatenú pohľadávku - A viac

Podcast Smart Life Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.