Slovenský biatlon

Slovenský biatlon

Podcasty mediálnej platformy "Slovenský biatlon" + vyjadrenia reprezentantov a trénerov.

Podcast Slovenský biatlon je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (332 epizód)

07:36
  
pred 3 dňami

Zuzana Remeňová o 9. mieste na MEJ

Krátky rozhovor so Zuzanou Remeňovou o životnom 9. mieste na juniorských ME v Pokljuke vo vytrvalostných pretekoch (19. január 2022).
05:47
  
pred 3 dňami

Mária Remeňová o 6. mieste na MEJ

Krátky rozhovor s Máriou Remeňovou o životnom 6. mieste na juniorských ME v Pokljuke vo vytrvalostných pretekoch (19. január 2022).
02:23
  
14.01.2022

Lukáš Daubner o Slovenkách na IBU Cupe a OH

Krátky rozhovor s repre trénerom žien Lukášom Daubnerom po šprinte na 5. kole IBU pohára v Osrblí (14. januára 2022) o forme jednotlivých pretekárok a plánoch na OH.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.