Slovensko dnes, magazín o Slovensku

Slovensko dnes, magazín o Slovensku

Autor: RTVS
Slovensko dnes, podcast v slovenskom jazyku prináša Slovákom žijúcim v zahraničí, a nielen im, najnovšie správy zo Slovenska. Od pondelka do piatku ponúkame aktuálne a zaujímavé príspevky a reportáže zo športu, vedy a techniky, sociálneho života a kultúry. Mapujeme dianie v krajanských komunitách na celom svete. S nami sa prejdete po unikátnych miestach Slovenska a spoznáte osobnosti známe za hranicami našej krajiny. Nalaďte si krajanské vysielanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete na podcaste Slovensko dnes!

Podcast Slovensko dnes, magazín o Slovensku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (491 epizód)

21:14
  
08.09.2021

Na skusy do Anglicka. Martina Ribar Hestericová. Návrat ku koreňom. (8.9.2021 17:30)

Správy. Téma dńa. Na skusy do Anglicka – o životných skúsenostiach mladých vysokoškolákov, ktorí začali nový život v anglickom meste Bracknell hovoria manželia Blažena a Ján Podhoranskí, v meste sa zapájajú do slovenských aktivít ako aj do aktivít slovenskej školy. Martina Ribar Hestericová – sloven...
27:29
  
01.09.2021

Pripomíname si 85 rokov od vzniku vysielania pre krajanov (1.9.2021 17:30)

Pripomíname si 85 rokov od vzniku vysielania pre krajanov – história vysielania pre Slovákov a Čechov žijúcich v zahraničí, podoby vysielania v nasledujúcich rokoch, začiatky slovenského vysielania po rozdelení Českoslovensej republiky, súčasná podoba Radio Slovakia International
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK