Slováci v zahraničí: Alexandra Kučerová
05:07

Slováci v zahraničí: Alexandra Kučerová

13.06.2018
Alexandra Kučerová pochádza z Bratislavy. Žije medzi Malorkou a Talianskom, preteká na koňoch a vyhráva úplne všetky preteky. Saša bola pri koňoch odmalička, ale od 14 rokov sa im venuje aj súťažne. Posledných 5 rokov jazdí americké rodeo - je to americká disciplína na čas, behá sa okolo 3 sudov. V tejto diciplíne sa súťaží na dve kolá, pričom sa jazdcovi ráta lepšie kolo. Momentálne je jednou z piatich najlepších v Európe, v disciplíne barrel race. S jej koňom Chocom tvoria jeden profesionálny a perfektný tím. Sašinou prácou je tiež trénovanie a predvádzanie koní a okrem pretekania sa venuje aj predaju koní v celej Európe a USA. Celý článok: https://www.expres.sk/146304/slovenka-alexandra-kucerova-jazdi-v-spanielsku-a-taliansku-rodeo/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.