Slovenská vizážistka Adriana Bartošová získala Českého leva za masky vo filme Havel
36:42

Slovenská vizážistka Adriana Bartošová získala Českého leva za masky vo filme Havel

18.06.2021
Adriana Bartošová študovala odbor maskér-parochniar. Počas strednej školy praxovala v dielňach Slovenského národného divadla v Bratislave a veľm iskoro začala pracovať na rôznych projektoch – filmy, módne prehliadky či fotenia do čaospisov. V roku 1994 odišla zo Slovenska do Českej republiky. Po príchode do Prahy spolupracovala s kapelou Lucie, napríklad pri tvorbe videoklipoch alebo na turné, tiež s kapelami AHA či Aqua. Pracovala aj na českom programe Tvoja tvár znie povedome. Celý článok: https://www.expres.sk/251498/slovenska-vizazistka-adriana-bartosova-ziskala-ceskeho-leva-za-masky-vo-filme-havel/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.