Slováci v zahraničí: Lenka Bárta
03:47

Slováci v zahraničí: Lenka Bárta

04.08.2016
Lenka Bárta (Bazalová) pochádza z Púchova. Pred 16-timi rokmi odišla na Floridu, aby sa naučila po anglicky. Išla tam za kamarátom, s ktorým si písala cez internet. Mimochodom, už sú manželia. Zamestnala sa v poľskej upratovacej firme, ale po dvoch týždňoch ju vyhodili, lebo bola pomalá a neefektívna. Lenka sa nevzdala, požičala si peniaze a založila si vlastnú upratovaciu firmu. Do roka už zamestnávala ďalších troch ľudí a zarobila si na súkromnú školu kozmetológie. Roky plynuli a Lenka si pred rokom otvorila vlastný kadernícky salón - Lenka Hair Salon vo Venice na Floride. https://www.expres.sk/70480/slovenka-zacinala-na-floride-ako-upratovacka-teraz-vlastni-kadernicky-salon/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.