Slováci v zahraničí: Lori Sečanská
02:46

Slováci v zahraničí: Lori Sečanská

11.10.2018
Lori Sečanská žije už 11 rokov v Londýne. Študovala liečebnú pedagogiku, psychoterapiu a umeleckú terapiu. Voľných miest po skončení školy nebolo veľa, a tak po vysokej škole robila v korporáte na Slovensku. Tá práca ju nebavila. Lori sa rozhodla odísť do Anglicka. Aktuálne spieva v Londýne s dvomi kapelami, s ktorými koncertuje po celej Británii. Jedna sa volá Oysland a druhá Raka Balkan Band. Okrem toho sa Lori objavuje aj v mnohých filmoch, ktoré sa točia v Británii ako komparzistka. Celý článok: https://www.expres.sk/159396/slovenska-spevacka-lori-secanska-spieva-v-kapele-ktora-robi-balkansku-hudbu/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.