Slováci v zahraničí: Alan Brutenič
03:01

Slováci v zahraničí: Alan Brutenič

22.12.2016
Alan Brutenič je rodený Bratislavčan. Zo Slovenska odišiel v roku 2000, teda pred 16 rokmi. Chvíľu bol v Prahe, potom 10 rokov v Dubline a teraz už 4 roky žije v Londýne. Práve v Londýne sme sa stretli, a to v deň, keď Alan oslavoval 6 rokov od dňa, keď si stiahol aplikáciu Instagram. Alan na svojom profile - https://www.instagram.com/alanisko/ zverejňuje najmä cestovateľské fotky. Aktuálne má vyše 81-tisíc followerov. Fotil v Kanade, LA, v Karibiku, v Európe. Nafotil rôzne kampane, napríklad pre výletnú loď, zápas americkej futbalovej ligy vo Wembley v Londýne či Maserati. Vtedy mu auto aj na 2 týždne požičali. Alan sa v auguste tohto roka rozhodol dať výpoveď v práci a už naplno cestuje a fotografuje. A aj keď už na tomto svete bolo skoro všetko odfotené, Alan tvrdí, že každý máme iné oko a iný pohľad. https://www.expres.sk/86260/fotky-slovaka-alana-brutenica-obdivuju-na-instagrame-desattisice-ludi/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.