Najlepšia slovenská futbalistka Dominika Škorvánková: “Hrám futbal a plním si svoj sen.”
37:51

Najlepšia slovenská futbalistka Dominika Škorvánková: “Hrám futbal a plním si svoj sen.”

04.03.2021
Dominika Škorvánková pochádza z Dunajskej Lužnej. Futbal si zamilovala už vo svojich štyroch rokoch. Na základnej škole začala hrať futbal s chlapcami a v 13-tich si uvedomila, že chce byť profesionálnou futbalistkou. Dominike sa to splnilo. Hrá profesionálne futbal. Minulý rok sa písalo o jej prestupe, ako vymenila prestížny Bayern Mníchov za francúzsky klub Montpellier. Vlani získala celkovo už deviate ocenenie Futbalistka roka... Celý článok: https://www.expres.sk/243626/najlepsia-slovenska-futbalistka-dominika-skorvankova-hram-futbal-a-plnim-si-svoj-sen/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.