Dve Slovenky v zahraničí, Ivet a Žanet, tvoria Popysky: vtipný profil o ženách a nielen pre ženy
35:39

Dve Slovenky v zahraničí, Ivet a Žanet, tvoria Popysky: vtipný profil o ženách a nielen pre ženy

25.03.2020
Žaneta Morovská a Iveta Patáková sú kamošky, ktoré sa stretli počas štúdia na vysokej škole v Bratislave. Obe študovali prekladateľstvo a tlmočníctvo. Ivet žije v Mníchove a živí sa prekladom a fonetickou transkripciou. Žanet je v Prahe a živí sa nastavovaním marketingových stratégií pre malých podnikateľov... Celý článok: https://www.expres.sk/215950/dve-slovenky-v-zahranici-ivet-a-zanet-tvoria-popysky-vtipny-profil-o-zenach-a-nielen-pre-zeny/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.