Mária Maier pred dvadsiatimi rokmi brigádovala v parku v New Jersey, teraz ho s manželom riadia
01:03:44

Mária Maier pred dvadsiatimi rokmi brigádovala v parku v New Jersey, teraz ho s manželom riadia

22.04.2021
Maria Maier, spolumajiteľka zábavného parku Land of Make Believe v New Jersey Mária Maier sa narodila v Topoľčanoch, ale vyrastala v Dolnom Dubovom. Pred dvadsiatimi rokmi odišla do USA cez program Work&Travel. Po prvom lete v zábavnom parku v New Jersey sa tam postupne začala vracať. Neskôr zostala, vyštudovala ďalšiu vysokú školu, medzitým sa vydala a teraz s manželom vedú zábavný park Land of Make Believe v New Jersey... Celý článok: https://www.expres.sk/247218/slovenka-maria-maier-pred-dvadsiatimi-rokmi-brigadovala-v-zabavnom-parku-v-new-jersey-teraz-ho-s-manzelom-riadia/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.