Slováci v zahraničí: Katarína Benzová
03:42

Slováci v zahraničí: Katarína Benzová

11.05.2017
Katarína Benzová pochádza z Liptovského Mikuláša. Absolvovala individuálne stredoškolské štúdium na Hotelovej Akadémii v Liptovskom Mikuláši. Keď mala 14 rokov, podpísala modelingovú zmluvu s Elite Model Management v Prahe a hneď ju poslali do sveta. Modelingu sa venovala 12 rokov, a potom, jedného dňa nafotila koncert skupiny Guns N’ Roses vo Viedni. Fotky zavesila na sociálne siete, ktoré zaujali nielen kapelu, ale aj jej manažment. Katka sa tak stala oficiálnou fotografkou skupiny Guns N’ Roses. Ale spolupracuje aj s ďalšími známymi kapelami. Má tiež za sebou úspešnú výstavu na filmovom festivale v Cannes alebo výstavu KISS v Las Vegas. A robí aj charitatívne výstavy. Napríklad vytvorila a nafotila kampaň na záchranu Medveďa ušatého v Ázii, ktorú podporili Ozzy a Sheron Osbourne, Anthony Kiedis z Red Hot Chili Peppers, Moby, Duff McKagan z Guns N’ Roses, Simon Le Bon z Duran Duran či komik Matt Lucas. Katka, you rock! :) https://www.expres.sk/101013/slovenka-katka-benzova-je-oficialnou-fotografkou-skupiny-guns-n-roses/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.