Rozhovor s vedkyňou Editou Révay o koronavíruse, ale aj o tom, ako vyzerá výskum malárie v praxi
41:22

Rozhovor s vedkyňou Editou Révay o koronavíruse, ale aj o tom, ako vyzerá výskum malárie v praxi

14.04.2020
Prvá "lajfka" na Instagrame @radioexpres zo série "rozhovorov v čase korony" Profesorka Edita Révay je vedkyňa, výskumníčka - presnejšie molekulárna biologička, ktorá pochádza z Bojníc, ale už dlhé roky žije v zahraničí. Žila v Izraeli, kde aj prednášala na vysokej škole, ale dlhodobo sa už venuje výskumu malárie. Aktuálne je v Mali, kde robí ďalší výskum. Oli Džupinková sa s ňou rozprávala o koronavíruse, ale aj o tom, ako vyzerá výskum malárie v praxi.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.