Jana Vyrašteková: “Dobrú spoločnosť robí správanie, ktoré zahŕňa aj iných, nielen sám seba.”
46:00

Jana Vyrašteková: “Dobrú spoločnosť robí správanie, ktoré zahŕňa aj iných, nielen sám seba.”

19.10.2020
Jana Vyrašteková odišla zo Slovenska pred 20 rokmi. Po štúdiu v Bratislave a Rakúsku odišla do Holandska, kde žije doteraz. Od štúdia “matfyzu” sa dostala k sociálnym vedám. Slovenská výskumníčka Jana Vyrašteková pôsobí na Radboud University Nijmegen v Holandsku. Vo svojich výskumoch sleduje, ako sa ľudia správajú a ako ľudia spolupracujú... Celý článok: https://www.expres.sk/231638/vyskumnicka-jana-vyrastekova-dobru-spolocnost-robi-spravanie-ktore-zahrna-aj-inych-nielen-sam-seba/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.