Slováci v zahraničí: Petra Koštová
03:24

Slováci v zahraničí: Petra Koštová

12.04.2017
Petra Koštová je zo Žiaru nad Hronom. Študovala marketing a reklamu a momentálne žije v Kodani, v Dánsku. Prvýkrát do Dánska odišla pred 5 rokmi, keď stážovala v dizajnovom štúdiu. Pred dvomi rokmi dostala od priateľa skvelý darček, vďaka ktorému si vybodkovala vlastný projekt Pet & Dot. Teda Pet - ako Petra a Dot ako bodka. Petra sa teda začala venovať stipplingu, čo v angličtine znamená bodkovanie. Dokonca je to aj smer v maliarstve, ktorý sa vyznačuje mozaikovým kladením farieb v podobe bodiek. Volá sa pointilizmus. Pozrite si jej úžasné práce na: https://www.expres.sk/97841/slovenka-petra-kostova-sa-v-dansku-prebodkovala-k-vlastnemu-projektu-pet-dot/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.