Slovenská trénerka crossfitu Gabriela Mackaničová trénuje na Bali aj profesionálnych surferov
42:25

Slovenská trénerka crossfitu Gabriela Mackaničová trénuje na Bali aj profesionálnych surferov

20.05.2020
Gabriela Mackaničová pochádza zo Skalice. Pracovala v marketingu, ale vždy snívala cestovať. A tak jedného dňa odišla na Bali. Ešte chvíľu pracovala online, a potom sa už začala venovať iba trénovaniu... Celý článok: https://www.expres.sk/219971/slovenska-trenerka-crossfitu-gabriela-mackanicova-trenuje-na-bali-aj-profesionalnych-surferov/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.