Slováci v zahraničí: Dominika Bzduchová
03:18

Slováci v zahraničí: Dominika Bzduchová

12.07.2017
Dominika Bzduchová sa narodila v Bratislave. Zo slovenska odišla už počas strednej školy, keď vo štvrtom ročníku začala študovať na strednej škole v Írsku. Tam nakoniec zmaturovala, ale na vysokú školu odišla do Prahy, kde v angličtine vyštudovala medzinárodné vzťahy. Popritom začala pracovať pre Francúzsku agentúru, kde riešila písanie, marketing, administráciu stránky a podobne. Dominika posledných sedem rokov pracuje pre webový portál marcopolis.net, ktorý ponúka firmám z Blízkeho východu, Afriky a Latinskej Ameriky online marketing. Je to portál, ktorý má veľkú databázu firiem a reportáží, a môžu sa tak zviditeľniť. Minulý rok ešte začala písať pre biznis magazín Venture, ktorý vychádza v angličtine ako jediný v Jordánsku. Píše o ekonomike, úspešných lídroch či startupoch. Celý článok: https://www.expres.sk/107859/slovenka-dominika-bzduchova-pise-o-uspesnych-ludoch-pre-magazin-venture-ktory-ako-jediny-vychadza-v-jordansku-v-anglictine/

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.