Európska únia volí nový parlament – Fínov zamestnáva hokej, Gréci majú voľby povinné
13:27

Európska únia volí nový parlament – Fínov zamestnáva hokej, Gréci majú voľby povinné

24.05.2019
Európska únia volí nový parlament. Európsky volebný maratón odštartovali Holanďania a Briti, v piatok volia Íri aj Česi. Na Slovensku máme voľby v sobotu 25.5.2019 spolu s Maltou a Lotyšskom. Zvyšok krajín EÚ volí v nedeľu. V posledných eurovoľbách v roku 2014 sme mali najnižšiu volebnú účasť, voliť prišlo 13,10 % voličov. Oli Džupinková sa o eurovoľbách rozprávala so Slovákmi v zahraničí, ktorí žijú v Írsku, Dánsku, Fínsku, Holandsku či v Grécku.

Podcast Slováci v zahraničí je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.